گاهی اوقات، ما ناخواسته به موهای خود آسیب می زنیم، زیرا از شامپوی مناسب استفاده نمی کنیم. شامپوی مناسب باید مناسب موهای شما باشد و تعادل مناسبی از رطوبت و تغذیه را فراهم کند.

“بهترین شامپو برای من چیست؟” چیزی است که همه علاقه مندان به زیبایی از خود می پرسند (به هر حال، موهای سالم با اولین چیزی که روی آن می گذارید شروع می شود)

. در حالی که ممکن است شامپو را به عنوان یک عامل پاک کننده مو در نظر بگیرید، به همان اندازه مهم است که هنگام انتخاب شامپو به پوست سر خود توجه کنید. «شامپوها همه قابلیت‌های پاک‌کنندگی متفاوتی دارند؛ بنابراین، مهم است که قبل از انتخاب، نوع پوست سر خود را بشناسید. از نظر طراحی، شامپو بیشتر از هر قسمت دیگر موهای شما را پاکسازی می‌کند، بنابراین اگر به عنوان مثال مستعد ریشه‌های چرب هستید، ممکن است به یک شامپو مرطوب‌کننده کمتر و پاک‌کننده عمیق‌تر نیاز داشته باشید. و از طرف دیگر، اگر پوست سرتان خشک‌کننده است، احتمالاً به چیزی مرطوب‌کننده‌تر نیاز دارید.

در اینجا نحوه تشخیص نوع پوست سر شما آمده است

. سنت سورین لورد می‌گوید: «پوستی که پس از شستشو احساس سفت شدن می‌کند (یا فقط به خودی خود) یا پوست سر که خارش دارد (با یا بدون پوسته)، نشانه‌هایی هستند که ممکن است پوست سرتان خشک باشد. از سوی دیگر، پوست سر چرب ممکن است براق‌تر باشد و افرادی که پوست سر چرب و شوره دارند ممکن است پوسته‌هایی داشته باشند که به‌نظر می‌رسند به هم چسبیده‌اند. در نهایت، پوست سر ترکیبی وجود دارد که به پوست سر اشاره دارد که نه خشک است و نه چرب. اگر دو تا سه روز بعد از شامپو زدن در مقابل روز بعد از آن چرب شود، متوجه خواهید شد که آیا پوست سرتان ترکیبی است یا خیر

به این فکر کنید: شامپو برای پوست سر و ریشه شما است، در حالی که نرم کننده برای انتهای موهای شما. اگر پوست سرتان چرب است و انتهایتان خشک است (یک ترکیب رایج)، پس باید شامپویی را انتخاب کنید که برای پوست سر چرب مناسب‌تر است و مرطوب‌کننده آن را به نرم‌کننده‌تان بسپارید ، که فقط باید روی انتهای خشک‌شده‌تان اعمال شود.

1 حفظ رطوبت:

هنگام انتخاب شامپو، مطمئن شوید که اثر مرطوب کنندگی نیز دارد. در هوای خشک، به سراغ شامپوهای مرطوب کننده بروید.

2 به یک شامپو بچسبید:

برخلاف تصور رایج، سعی نکنید شامپوهای مختلف را همزمان امتحان کنید. برخی از مواد شیمیایی مورد استفاده در این شامپوهای مختلف ممکن است واکنش نشان دهند و باعث خارش پوست سر شما شوند. مارکی را پیدا کنید که برای نوع موی شما بهترین کار را دارد و به آن بچسبید تا موهای شما نیز شروع به واکنش به آن کنند.

3 پوست سر چرب:

اگر موهای شما چرب است، شامپویی را انتخاب کنید که حاوی نرم کننده و عصاره جوجوبا باشد — موهای شما را تمیز می کند و به حجم و براق شدن موهای شما می افزاید. شامپویی را انتخاب نکنید که حاوی روغن‌های غنی باشد، زیرا موهای شما را شل می‌کند.

4 موهای معمولی:

اگر موهای معمولی دارید، شامپوی غنی شده با نرم کننده ها و عصاره چای سبز پیدا کنید. این مواد به موهای شما درخشندگی می بخشد. سایر عصاره ها مانند آلوئه ورا برای حفظ موهای طبیعی مفید هستند.

5 موهای خشک:

سطوح کم رطوبت باعث خشکی مو می شود. اگر موهای خشکی دارید، شامپویی را انتخاب کنید که حاوی نرم کننده ها و پروتئین های اضافی است که می تواند سطح رطوبت موهای شما را در حالت طبیعی نگه دارد و بافت موهای شما را نرم کند.

در آخر اگر دچار ریزش مو شدید هستید، شوره سر دارید و درمان نمی شود و یا اینکه اصلا دچار شوره سر نیستید اما از نازکی، ضعیفی و ریزش موهایتان رنج می برید و موهایتان رشد کافی ندارد، به شما شامپو ضد ریزش مو و رشد مجدد مو بایوفول کانادا را معرفی می کنم این شامپو همزمان تمامی نیازهای شما از یک شامپو را برآورده کردم و یک شامپوی ضد ریزش مو خارجی و باکیفیت تمام عیار است


salamativazibaei

طرز تهیه برنزه کننده خانگی

چه شامپویی برای موهام مناسبه؟

تجربه من از استفاده از بهترین شامپو برای درمان ریزش موهام بعد از کرونا

موهای ,پوست ,سر ,شامپو ,مو ,کننده ,پوست سر ,موهای شما ,ممکن است ,شما را ,است که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

منطق بیان علوم کامپیوتر و طراحی نما ساختمان لیست فرفورژه آنلاین بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در حفاظ های آهنی میباشد . یه قُلُپ فلسفـــــه... روزنوشته‌های مهدی پیربالایی دانلود سریال کره ای Welcome to alexa web پمپ استخر میراب آرین آنگاه که پرتو علم همه جا را فرا خواهد گرفت